I Międzynarodowa Konferencja TERAPIA BLIZN to okazja do spotkania grona specjalistów i dyskusji na najwyższym poziomie. Temat przewodni – terapia blizn jest zagadnieniem często jest pomijanym w edukacji zawodów medycznych – pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów, masażystów i osteopatów do których kierujemy to wydarzenie.

Zachęcamy Państwa do współpracy podczas organizacji wydarzenia. Jest to doskonała możliwość dotarcia do dużej ilości klientów w jednym miejscu oraz nawiązania współpracy, która później zaowocuje relacjami biznesowymi.

 

Konferencja „Terapia Blizn” objęta jest patronatem merytorycznym Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.


Organizatorzy



Partnerzy



Patroni Medialni


CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KONFERENCJI?

Zapraszamy do kontaktu

Organizacji I Międzynarodowej Konferencji TERAPIA BLIZN podjęli się:

 

Systema Marcin Szkolnicki – centrum szkoleniowe dla fizjoterapeutów i osteopatów zalożone przez Marcina Szkolnickiego, współzałożyciela Akademii Osteopatii, prezesa Fundacji Na Fali Zdrowia i założyciela pierwszej w Polsce Szkoły Osteopatii Zwierzęcej ISOA. Równocześnie jest szefem zespołu Systema Centrum Zdrowia, a od 2002r. Nieprzerwaie pracuje z pacjentami. , Marcin Szkolnicki to jeden z najlepszych i najbardziej znanych osteopatów i fizjoterapeutów w Polsce. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia, a także uczestnikiem licznych Master Course’ów w dziedzinie osteopatii m.in. embriologii, fizjologii, ginekologii i pediatrii. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z innymi prowadząc szkolenia dla specjalistów o różnym stopniu zaawansowania. Studenci, jak i praktykujący osteopaci licznie uczestniczą w jego autorskich webinarach, kursach i szkoleniach, ceniąc sobie przede wszystkim możliwość zdobycia wartościowej wiedzy od praktyka.

Systema Centrum Zdrowia – Systemę tworzy zespół specjalistów, dla których zdrowie stanowi przedmiot największego zainteresowania. Dokładają oni wszelkich starań, by je przywrócić lub zachować – w zależności od potrzeb pacjenta. Wieloletnie doświadczenie, praktyka oraz empatia stwarzają doskonały punkt wyjścia do działania i skutecznego niesienia pomocy. Na tym jednak nie koniec. Misją Systemy jest udzielanie pomocy w zakresie zdrowia, ogólnej kondycji organizmu i równowagi wewnętrznej, zaś cel ten realizuje za sprawą edukacji – pacjentów oraz kolejnych pokoleń specjalistów, osteopatów i fizjoterapeutów.
Pod marką Systemy odbyło się wiele webinarów, szkoleń i Master Course’ów, w których wzięły udział tysiące kursantów. Poszczególne szkolenia dotykały rozmaitych kwestii i problemów, na jakie specjaliści mogą natknąć się podczas codziennej pracy z pacjentem, a także bardzo zaawansowanych zagadnień, które stanowią wyzwanie nawet dla doświadczonych osteopatów. Celem dotarcia do jak najszerszej grupy odbiorców kursy cechował zróżnicowany poziom zaawansowania.
Kolejnym krokiem na drodze szerzenia wiedzy jest organizacja I Międzynarodowej Konferencji TERAPIA BLIZN. Jako organizator, Systema gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny poparty doświadczeniem praktycznym oraz dydaktycznym.