Poznaj naszych prelegentów

David Boeger

Założyciel i wykładowca Szwajcarskiej Akademii Terapii Boegera, twórca Boeger®-Therapie, doświadczony fizjoterapeuta, autor książek, w tym “Terapia blizn”

Nils Bringeland

Doświadczony fizjoterapeuta, współautor książki “Terapia blizn” i wielu artykułów naukowych, badacz i szkoleniowiec terapii blizn

Ina Boeger

REMovement® Coach z wieloletnim doświadczeniem, wykładowczyni na Szwajcarskiej Akademii Terapii Boegera, szkoleniowiec redukcji stresu

Arne Goebel

Szkoleniowiec techniki REMmovement®, propagator terapii Boeger’a, szkoleniowiec rozwoju osobistego i społecznego

Anna Laurowski

Doświadczona osteopatka. Prowadzi Institut for Advanced Osteopathy oraz wykłada w Szkole Medycyny Naturalnej we Freiburgu. Jest specjalistką w dziedzinie terapii układu limfatycznego i powięziowego. Prowadzi autorskie szkolenia z metody Fluid Dynamics Concept® – FDC®.

Marcin Szkolnicki

Doświadczony osteopata i fizjoterapeuta, współtwórca Akademii Osteopatii oraz założyciel Szkoły Osteopatii Zwierzęcej ISOA. Szkoleniowiec i wykładowca specjalistych Mastercoursów, autor książek. Na co dzień kieruje zespołem specjalistów Systema Centrum Zdrowia.

Anna Żurowska

Doświadczony fizjoterapeuta prowadzący centrum rehabilitacji. Wykładowca i tłumacz w Akademii Osteopatii. Prowadząca projekt Posturepro Poland. Absolwentka Akademii Osteopatii w Poznaniu.

Marcin Brzozowski

Osteopata i fizjoterapeuta z doświadczeniem zarówno w pracy z pacjentami jak adeptami osteopatii. Szkoleniowiec prowadzący zaawansowane warsztaty i kursy dla fizjoterapeutów i osteopatów. Autor licznych publikacji naukowych, ukończył Akademię Osteopatii w Poznaniu.