Poznaj nasz program:

 

Międzynarodowa Konferencja Terapia Blizn odbywa się w formie hybrydowej.

W dniu 17.10.2020 obyła się część teoretyczna w formie online’owej sesji live prelekcji międzynarodowych ekspertów – osteopatów wszechstronnie doświadczonych w terapii blizn, kluczowych autorów książki o tej samej tematyce. Był to inspirujący dzień wypełniony ich wystąpieniami i dyskusjami dotyczącymi najaktualniejszych technik, nowinek w tematyce terapii różnego typu blizn u pacjentów.

Nie uczestniczyłeś w tej części konferencji? Nie martw się, nadal możesz dołączyć do części praktycznej. Zakup bilet, który zawiera nagranie części teoretycznej oraz uczestnictwo w warsztatach zaplanowanych na 20-22.05.22 r.

W okresie 20-22.05.22 r. odbędzie się część praktyczna konferencji w postaci dwudniowych warsztatów, które zostaną przeprowadzone w hotelu Sobotel w Sobótce. Każdy uczestnik może wybrać 6 spośród 7 proponowanych tematów.

 

Część praktyczna 20-22.05.22 r.

 

Tematyka nagrania (część teoretyczna):

 

Tematyka warsztatów:

Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta David Boeger
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Arne Goebel Zdjęcie prelegenta Ina Boeger
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Nils Bringeland
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Anna Laurowski
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Marcin Szkolnicki
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Marcin Brzozowski
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Anna Żurowska


„Blizny są jak zakładki w księdze. Zapisują wszystkie procesy zapalne i wpływają na statyczną równowagę powięziową naszego ciała. Często blizny są przyczyną bólu opornego na leczenie lub przedwczesnego zużycia się tkanek ciała. Blizny wpływają nie tylko na struktury powięziowe, lecz także na krążenie płynów ustrojowych, a w dłuższej perspektywie zaburzają homeostazę organizmu. Uwolnienie zrostów w układzie powięziowym przełamuje zamknięty krąg łańcucha lezji” – David Boeger Przedmowa Terapia Blizn