Poznaj nasz program:

 

Międzynarodową Konferencję Terapia Blizn online będzie się składać z 2 bloków merytorycznych. Rozpoczniemy od wspólnej online’owej sesji live prelekcji międzynarodowych ekspertów – osteopatów wszechstronnie doświadczonych w terapii blizn, kluczowych autorów książki o tej samej tematyce. Będzie to inspirujący poranek wypełniony ich wystąpieniami i dyskusjami dotyczącymi najaktualniejszych technik, nowinek w tematyce terapii różnego typu blizn u pacjentów.

Druga część dnia to uzupełniająca sesja prelekcji online, w której uczestnicy poza wysłuchaniem treści merytorycznych mają możliwość interakcji z prelegentami podczas dodatkowych pytań. konsultingowej sesji Q&A.

 

Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta David Boeger
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Arne Goebel Zdjęcie prelegenta Ina Boeger
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Nils Bringeland
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Marcin Szkolnicki
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Anna Żurowska
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Anna Laurowski
Wykład poprowadzi: Zdjęcie prelegenta Marcin Brzozowski


„Blizny są jak zakładki w księdze. Zapisują wszystkie procesy zapalne i wpływają na statyczną równowagę powięziową naszego ciała. Często blizny są przyczyną bólu opornego na leczenie lub przedwczesnego zużycia się tkanek ciała. Blizny wpływają nie tylko na struktury powięziowe, lecz także na krążenie płynów ustrojowych, a w dłuższej perspektywie zaburzają homeostazę organizmu. Uwolnienie zrostów w układzie powięziowym przełamuje zamknięty krąg łańcucha lezji” – David Boeger Przedmowa Terapia Blizn

 

Do konferencji pozostało: